Ücretsiz WordPress Sohbet teması isteyenler için tam adresine geldiniz. Mobil uyumlu sohbet teması indirin ve kurun. Görsel olarak göze hoş gelen sohbet teması aynı zaman da responsive yani mobil uyumlu sohbet temaları kategorisine girmektedir.

Sizlere sohbet teması kurulumu hakkın da bilgi vermeye çalışayım. Öncelikle bu temayı kurup görsel olarak bu hale getirmek için emek sarf etmeniz gerekiyor. Öyle hem ücretsiz hem de armut piş ağzıma düş yok .

Öncelikle WordPress tema görselimize bakalım ;

Wordpress sohbet teması
Wp Sohbet Teması

Evet görmüş olduğunuz üzre tema görseli ve sohbet teması canlı demosu size wp sohbet teması hakkın da yeterince bilgi vermiş olmalı ve fikir sahibi olmuşsunuzdur.

M-Sohbet | Mobil sohbet odaları adına editlemiş bulunduğumuz wp sohbet teması indirmek için aşağıda ki linki kullanın ;

WordPress Sohbet Teması Kurulumu

Chat sohbet temasını indirdikten sonra wordpress admin panele giriş yaparak görünüm kısmından temayı aktif hale getiriyoruz. Daha sonra theme options bölümünden Tema İmport seçeneği ile temanın demosunu sohbet ana sayfası olarak ayarlıyoruz.

Diğer yazılarımıza göz atabilirsiniz

  • Mobil Sohbet Odaları
    Merhaba muhabbet severler , sizlere yeni Mobil Sohbet Odaları sitemiz olan M-Sohbet sitemiz hakkın da sizlere ufak bir tanıtım yazısı paylaşacağım.

Sohbet temasını kurduktan sonra eklentiler bölümünden mutlaka Elementor eklentisini kurunuz. Bu chat sohbet temasının öneri kısmında size gösterilecek es geçmeyiniz.

İmport işlemi gerçekleştirildikten sonra wordpress admin panelden sayfalar bölümüne gelerek , home sayfasını elementor ile edit diyerek düzenleme işlemine başlıyoruz.

Türk Muhabbet ve Türk Sohbet siteleriniz için bu wp sohbet temasını ayarlamayı denediniz ve bir türlü olmadı , temayı sakın silmeyin , direk bana yorum bölümünden veya irc sohbet ağlarımız olan Sohbetalemi.Net #Sohbet odasından ulaşabilirsiniz. Ben nacizane emek sarf ettiğinizi görüp elimden gelen sohbet teması kurulumu yardımını sizlere sunacağım.